Kawa i papierosy
wyjazdy integracyjne

Integracyjne imprezy firmowe w Krakowie

Written on 1 lutego, 2021   By   in biznes

Kraków przyciąga do siebie turystów z całego świata. Różnorodność zabytków, urokliwe uliczki i bogate życie kulturalno-rozrywkowe gwarantują niezapomniany i udany urlop. Kraków to także idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe. Impreza integracyjna to świetna okazja do poznania współpracowników, świętowania sukcesu czy naładowania baterii. Poniżej przedstawiamy najlepsze pomysły na imprezę firmową w Krakowie.

Imprezy firmowe Kraków – najpopularniejsze rozwiązania

Najczęstszą formą imprezy integracyjnej jest kolacja w restauracji lub „wyjście na piwo”. Takie rozwiązania wybierane są najczęściej w mniejszych firmach. Wśród większych grup dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim imprezy tematyczne z DJ-em – w stylu hawajskim, kowbojskim czy rodem z lat 90. Imprezy te często są urozmaicane pokazami tańca czy sztucznych ogni. Na popularności nie tracą też zajęcia rekreacyjne i wszelkie formy aktywności fizycznej – parki linowe, gokarty, ścianki wspinaczkowe, strzelnice czy paintball (również laserowy). Niesłabnie także moda na pobyty połączone z całodniowymi zabiegami SPA oraz wizyty w escape roomach.

wyjazdy integracyjne

Oryginalne pomysły na imprezy integracyjne w Krakowie

Kraków oferuje także szeroki wybór oryginalnych i nieszablonowych atrakcji na imprezy firmowe a oferta dostępna jest na https://meetingart.pl/oferty/integracje/. Jedną z nich jest rejs firmowy ze stakiem na wyłączność, barem i DJ-em. Zainteresowaniem cieszą się także warsztaty kulinarne, ceramiczne, artystyczne czy barmańskie. Osoby spragnione adrenaliny mogą skorzystać ze skoku na bungee, skoku ze spadochronem, przejażdżki samochodem terenowym czy quadem. Ciekawą alternatywę dla imprezy w restauracji stanowi wynajęcie limuzyny, party busa lub tramawaju połączone z taneczną imprezą w jednym z krakowskich klubów.