Kawa i papierosy
nasiona automaty

Nasiona automaty – na czym polega różnica w uprawie?

Written on 21 października, 2021   By   in Zioła

Nasiona automatycznie kwitnące to wygodny i łatwy sposób na uprawę marihuany w domu. W przeciwieństwie do zwykłych nasion marihuany, które wymagają ręcznej uprawy i pielęgnacji, nasiona automatycznie kwitnące nie wymagają wiele pracy, aby osiągnąć udany wzrost. Nasiona automaty mogą być uprawiane w pomieszczeniach lub na zewnątrz, w zależności od miejsca zamieszkania. Mają niskie wymagania dotyczące zużycia wody, co czyni je idealnymi do uprawy w pomieszczeniach zamkniętych w małych przestrzeniach, które w przeciwnym razie byłyby trudne do wykorzystania.

Gdzie można uprawiać nasiona automaty?

Nasiona marihuany mogą być uprawiane na zewnątrz lub w pomieszczeniach, ale najłatwiejszym sposobem ich uprawy są nasiona automatyczne. Automaty  są najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem uprawy marihuany. Są to w zasadzie nasiona, które automatycznie kwitną po upływie kilku tygodni, nawet gdy nie są wystawione na ciągłe działanie światła słonecznego lub sztucznego.

Nasiona marihuany automaty – rewolucyjna technologia

Nasiona automaty (zobacz więcej tutaj) są rewolucyjną technologią, która pozwala hodowcy na uprawę marihuany przez cały rok z mniej żyzną glebą, mniejszą ilością światła słonecznego, ale z podobną ilością podlewania. Technologia ta była rozwijana przez 30 lat i od lat 90. jest udostępniona na rynku masowym ze względu na postęp technologiczny i popyt na tego rodzaju produkty. Marihuana automatycznie kwitnącanie jest GMO; jest bezpieczna dla środowiska; umożliwia hodowcom uzyskanie większych zbiorów; dostarcza tyle samo składników odżywczych i kannabinoidów. Po zakończeniu kwitnienia rośliny mogą być zbierane i pakowane do pojemników, aby przechowywać je jako suszone kwiaty już po 60 dniach. Plon zwykle jest 2 razy większy niż w przypadku zwykłych odmian.