Kawa i papierosy
Praktyczne spodnie robocze portwest

Praktyczne spodnie robocze Portwest

Written on 25 września, 2023   By   in BHP

Portwest to firma, której przyświeca cel, jakim jest przede wszystkim zapewnienie całościowego bezpieczeństwa pracownikom wykonującym różne zawody, niezależnie od płci. Firma oferując swoją odzież ochronną stawia nie tylko na jakość, ale również na wytrzymałość oraz wysoki gatunek materiałów użytych do uszycia odzieży ochronnej.

Spodnie robocze Portwest

Spodnie robocze marki Portwest z bhp-gabi.pl to produkt nie tylko niezwykle wytrzymały na różne warunki pogodowe, co wynika z faktu, iż do ich uszycia wykorzystano niezwykle dobry gatunkowo materiał o odpowiedniej gramaturze. Dodatkowo, spodnie robocze Portwest charakteryzują się ciekawym krojem oraz wmontowanym systemem regulacji nogawek, co zwiększa nie tylko atrakcyjność produktu, ale przede wszystkim jego sezonowość oraz komfort użytkowania. Dzięki możliwości regulowania długości nogawek spodnie robocze mogą być wykorzystywane zarówno zimą, jak i latem, wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od pogody.

spodnie robocze portwest w kolorze żółtym

Co cechuje spodnie robocze Portwest?

Spodnie robocze Portwest to przede wszystkim:

  • zastosowanie trwałej tkaniny poliestrowo – bawełnianej charakteryzującej się najwyższymi możliwymi parametrami,
  • liczne kieszenie umożliwiające zabranie ze sobą niezbędnych narzędzi,
  • specjalne kieszenie kaburowe na narzędzia,
  • zestaw nakolanników dołączony do zestawu,
  • regulacja nogawki dająca możliwość dostosowania produktu do pracowników o roznym wzroście, ale również ułatwiająca pracę w zmiennych warunkach, bez konieczności zmieniania ubrania.

Marka kładzie nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów mających zwiększyć komfort wykonywania obowiązków służbowych, w związku z czym spodnie robocze Portwest posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i spełniają określone normy unijne, dzięki czemu są dopuszczone do użytku i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nie tylko samych pracodawców, ale również osób fizycznych, które często dokonują zakupu spodni roboczych Portwest na własny użytek.