Kawa i papierosy
łańcuszki damskie

Łańcuszki ze srebra. Najmodniejsze sploty łańcuszków dla niej

Written on 2 czerwca, 2020   By   in akcesoria

Łańcuszek to najpopularniejszy rodzaj biżuterii damskiej. Ten wykonany ze srebra doskonale pasuje do praktycznie każdego typu urody, ma przystępną cenę i świetnie nadaje się na wiele okazji. Oto najmodniejsze srebrne łańcuszki dla niej!

Delikatny łańcuszek ankier

Ankier to jeden z najpopularniejszych typów srebrnych łańcuszków, który wyróżnia się regularnymi, małymi ogniwami łączącymi się ze sobą pod kątem 90 stopni. Tworzy prosty, minimalistyczny splot.

Taki srebrny łańcuszek najczęściej towarzyszy modnym obecnie naszyjnikom celebrytkom, które wykończone są delikatnymi, prostymi zawieszkami. Świetnie prezentuje się również bez zawieszek.

Masywna, srebrna pancerka

W tym sezonie królują również duże naszyjniki z masywnymi ogniwami. Najczęściej do tej roli wybierane są łańcuszki damskie o splocie pancerki. Wyróżniają się płaskimi, oszlifowanymi ogniwami, które pięknie błyszczą w świetle.

Wśród najmodniejszych srebrnych łańcuszków w tym sezonie znajdują się te wykonane z pancerek o różnych wielkościach ogniw, które zestawiane są ze sobą, aby dać efektowny naszyjnik.

Łańcuszek ankier z dużymi oczkami

To wariacja na temat klasycznej celebrytki, która podąża za trendem dużych naszyjników – w tym przypadku oczka są owalne i znacznie większe, osiągając wymiary nawet około 2 x 6 mm, dzięki czemu taka biżuteria od razu rzuca się w oczy.

Srebrny łańcuszek ankier z dużymi oczkami świetnie prezentuje się wtedy, gdy noszony jest samodzielnie, ale również można uzupełnić go wieloma kolorowymi zawieszkami, aby uzyskać jeden z najmodniejszych naszyjników w tym sezonie.