Kawa i papierosy
friends gadżety

Wyjątkowe gadżety z serialu „Przyjaciele”: Wszystko, co musisz wiedzieć

Written on 16 czerwca, 2022   By   in akcesoria

Jesteście zagorzałymi fanami serialu „Przyjaciele”? Czy kochasz tych sześciu szalonych bohaterów tak samo jak my? Czy pamiętasz wszystkie te zabawne momenty, ukryte odniesienia i niewiarygodne zwroty akcji? Jeśli tak, przyjrzyjmy się bliżej niektórym z ich najbardziej pamiętnych gadżetów: Najlepsze gadżety z serialu Przyjaciele!

 

Najlepsze i najśmieszniejsze gadżety z serialu „Przyjaciele”.

Oto niektóre z najfajniejszych gadżetów z serialu. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny ekspres do kawy, czy skandaliczna torba Rachel, istnieje gadżet dla każdego die-hard fana Friends. Okazuje się, że nawet najbardziej kultowe sitcomy mają kilka ukrytych technologicznych klejnotów. Możemy się tylko zastanawiać, co wymyśliliby dzisiejsi projektanci z technologiczną obsesją, gdyby mieli za zadanie zaprojektować gadżety do serialu.

 

Kubki dla fanów friends

Na planie tego serialu spożyto mnóstwo kawy. Zgadujemy, że jest tam wielu uzależnionych od kofeiny scenarzystów i aktorów. Oni również mają ogromną ilość kubków. Nawet jeśli nie pijesz kawy, te kubki z fajnymi cytatami Friends lub ikonicznymi obrazami z serialu mogą sprawić świetny prezent dla każdego fana serialu. Spójrzmy na niektóre z najlepszych opcji tam. Mug Central – Jest to para fajnych kubków, które mogą pasować do każdego. Jest kubek z klasycznym ujęciem „Jedna kawa. Dwa cukry” cytat. Jest jeszcze jeden, który posiada projekt inspirowany logo serialu. Jest też kubek „Friends” zaprojektowany specjalnie dla Rachel Green. Na tym kubku znajduje się jeden z jej słynnych cytatów.

friends gadżety

 

Friends plakaty

Istnieje również wiele plakatów z serii „Przyjaciele”. Plakaty często przedstawiają ikoniczne sceny, cytaty lub symbole z serialu. Plakaty te są świetne do dekoracji pokoju lub jako pamiątka. Jeśli jesteś kreatywny, możesz nawet stworzyć swój własny plakat z motywem „Przyjaciół”.

 

Zakończenie

Istnieje niezliczona ilość gadżetów z serialu Friends, które mogą stanowić świetny prezent dla każdego fana serialu. Stanowią one również świetne dekoracje do pokoju każdego fana. Czy to kubek, plakat, czy torba, każdy fan „Przyjaciół” znajdzie tam coś dla siebie.